Nowości

 • Akademia Tatry: wycieczka 9 czerwca

  Akademia Tatry: wycieczka 9 czerwca

  Akademia Tatry to seria specjalistycznych szkoleń z botaniki, zoologii, ekologii, geologii, topografii i historii. Wykłady, wycieczki i warsztaty dedykowane są dla przewodników, kandydatów na przewodników, nauczycieli i pasjonatów tatrzańskiej przyrody. W piątek, 9 czerwca odbędzie się...

  6 czerwca 2023
 • Cenne źródło informacji o niedźwiedziach

  Wiele ciekawych informacji o niedźwiedziach, pochodzących od najlepszych specjalistów z całego świata możecie znaleźć na nowo powstałej stronie Bear Specialist Group: www.globalbearconservation.org.

  1 czerwca 2023
 • Otwarcie Doliny Białego

  Otwarcie Doliny Białego

  Od czwartku 1 czerwca otwieramy żółty szlak turystyczny w Dolinie Białego (w obu kierunkach). Dziękujemy za wsparcie naszych działań.

  31 maja 2023
 • Dzień Dziecka z TPN

  Dzień Dziecka z TPN

  W najbliższą sobotę zapraszamy Was do wspólnego, rodzinnego spędzenia czasu na łonie natury i świętowania Dnia Dziecka!

  30 maja 2023
 • Już jest nowy numer kwartalnika "Tatry"!

  Już jest nowy numer kwartalnika

  Najnowszy numer „Tatr” trafił do sprzedaży! Tematem numeru są grzyby, W szerokim kontekście, wykraczającym znacznie poza patelnię z rydzami oraz wigilijną zupę grzybową, choć te aspekty również są ważne… Bez grzybów nie byłoby na Ziemi życia, jakie znamy.

  26 maja 2023
 • Europejski Dzień Parków Narodowych: gra terenowa 27 maja

  Europejski Dzień Parków Narodowych: gra terenowa 27 maja

  Z okazji Europejskiego Dnia Parków Narodowych zapraszamy rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w wyjątkowej grze terenowej, która odbędzie się w sobotę, 27 maja o godzinie 10:00, w Ogrodzie Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN (ul. Chałubińskiego 42a)!

  24 maja 2023
 • Wycieczka dla osób Głuchych

  Wycieczka dla osób Głuchych

  Zapraszamy osoby Głuche na wycieczkę z przewodnikiem tatrzańskim i tłumaczem PJM na Rusinową Polanę, któa odbędzie się w niedzielę 28 maja.

  23 maja 2023
 • Zapraszamy do udziału w szacowaniu

  W Biuletynie Informacji Publicznej TPN opublikowaliśmy ogłoszenie o ponownym szacowaniu wartości zamówienia na „Usługę polegającą na wykonaniu prac programistyczno-wdrożeniowych dla 23 stron internetowych parków narodowych oraz jednej strony głównej, w wersji mobilnej i...

  19 maja 2023
 • Akademia Tatry: wycieczka 27 maja

  Akademia Tatry: wycieczka 27 maja

  Akademia Tatry to seria specjalistycznych szkoleń z botaniki, zoologii, ekologii, geologii, topografii i historii. Wykłady, wycieczki i warsztaty dedykowane są dla przewodników, kandydatów na przewodników, nauczycieli i pasjonatów tatrzańskiej przyrody. Na wycieczce wyruszymy na...

  18 maja 2023
 • Wyniki XXV Konkursu Wiedzy o TPN

  Wyniki XXV Konkursu Wiedzy o TPN

  Za nami XXV jubileuszowa edycja Konkursu Wiedzy o Tatrzańskim Parku Narodowym organizowanego przez Tatrzański Park Narodowy, Szkołę Podstawową im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu oraz Gminę Poronin.

  13 maja 2023
 • Nabór TPN na stanowisko zastępcy głównego księgowego

  Nabór TPN na stanowisko zastępcy głównego księgowego

  Tatrzański Park Narodowy ogłasza nabór na stanowisko zastępcy głównego księgowego w Zespole Finansowo-Księgowym. Na zgłoszenia czekamy do 26.05.2023. Szczegóły poniżej.

  10 maja 2023
 • Noc Muzeów w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN

  Noc Muzeów w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN

  Jakie macie plany na tegoroczną Noc Muzeów? 20 maja zapraszamy Was do Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, gdzie pokażemy Wam naszą wystawę przyrodniczą, będą gry i zabawy oraz opowieści przy ognisku!

  5 maja 2023
 • "Podhalanie" - spotkanie w Białym Dunajciu

  Serdecznie zapraszamy w piątek 5 maja o godzinie 18:00 do Białego Dunajca! Kolejne spotkanie promocyjne książki "Podhalanie. Wokół tożsamości" odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury - Gminnej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jana Pawła II 363 w Białym Dunajcu.

  3 maja 2023
 • Akademia Tatry: wycieczka 12 maja

  Akademia Tatry: wycieczka 12 maja

  Akademia Tatry to seria specjalistycznych szkoleń z botaniki, zoologii, ekologii, geologii, topografii i historii. Wykłady, wycieczki i warsztaty dedykowane są dla przewodników, kandydatów na przewodników, nauczycieli i pasjonatów tatrzańskiej przyrody. Temat najbliższej wycieczki to...

  3 maja 2023
 • Zapraszamy do udziału w szacowaniu

  W Biuletynie Informacji Publicznej TPN opublikowaliśmy ogłoszenie o szacowaniu wartości zamówienia na „Usługę polegającą na wykonaniu prac programistyczno-wdrożeniowych dla 23 stron internetowych parków narodowych oraz jednej strony głównej, w wersji mobilnej i desktopowej”. Na...

  2 maja 2023
 • "Podhalanie" z nominacją

  Z wielką radością dzielimy się wieścią, że w konkursie Najpiękniejsze Polskie Książki 2022 organizowanym przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek nasza najnowsza publikacja „Podhalanie. Wokół tożsamości” Agnieszki Gąsienicy-Giewont i Stanisławy Trebuni-Staszel otrzymała...

  1 maja 2023
 • Zbliża się koniec sezonu narciarskiego w Tatrach

  Zbliża się koniec sezonu narciarskiego w Tatrach

  8 maja 2023 obszar Tatrzańskiego Parku Narodowego zostanie zamknięty dla uprawiania wszelkich form narciarstwa (w tym turystyki narciarskiej, narciarstwa ekstremalnego i zjazdowego). Wyjątkiem jest szlak na Rysy, który będzie dostępny dla narciarzy wysokogórskich do 21 maja br.

  28 kwietnia 2023
 • Dolina Jaworzynki ponownie otwarta

  Dolina Jaworzynki ponownie otwarta

  Dzisiaj (28 kwietnia) ponownie zostaje otwarty żółty szlak turystyczny przez Dolinę Jaworzynki (Kuźnice - Dolina Jaworzynki - Przełęcz między Kopami) w obie strony. Dziękujemy za wsparcie naszych działań.

  28 kwietnia 2023
 • Wycieczka do Morskiego Oka najlepiej z e-biletem

  Wycieczka do Morskiego Oka najlepiej z e-biletem

  Wycieczkę nad Morskie Oko warto zaplanować wcześniej. W sezonie: podczas majówki, w wakacje, święta, ale także w weekendy, gdy pogoda dopisuje – miejsce to cieszy się ogromną popularnością. Jak uniknąć korków i problemów z parkowaniem? Wszystko wyjaśniamy poniżej.

  28 kwietnia 2023
 • Akademia Tatry: wycieczka 29 kwietnia ODWOŁANA

  Akademia Tatry: wycieczka 29 kwietnia

  Akademia Tatry to seria specjalistycznych szkoleń z botaniki, zoologii, ekologii, geologii, topografii i historii. Wykłady, wycieczki i warsztaty dedykowane są dla przewodników, kandydatów na przewodników, nauczycieli i pasjonatów tatrzańskiej przyrody. Niestety, wycieczka "Wiosna w...

  24 kwietnia 2023
Poprzednie 1 2 3 4 5 6 Następne