Zespół Pensjonatów Dolina Białego ***

Droga do Białego 7

18 20 122 28

recepcjabp@polskietatry.pl

http://dolinabialego.pl

Wyobraźcie sobie Państwo miejsce, w którym jedynymi odgłosami, mogącymi zakłócić Wasz spokój są: śpiew ptaków, szum drzew i szmer górskiego potoku. Miejsce, w którym króluje smaczna, domowa kuchnia, bazująca na świeżych, regionalnych produktach. Miejsce dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, grup zorganizowanych i gości indywidualnych. Takim miejscem, bez wątpienia, jest składający się z dwóch trzygwiazdkowych pensjonatów Biały Potok i Telimena oraz stylowej, historycznej Willi Pan Tadeusz Zespół Dolina Białego.

Położony w zacisznej części miasta, a zarazem w niewielkiej odległości od centrum stwarza doskonałe warunki do relaksu z dala od miejskiego hałasu, przy jednoczesnym łatwym dostępie do największych atrakcji turystycznych Zakopanego. Usytuowanie przy wejściu do malowniczej Doliny Białego, nieopodal szlaków spacerowych, górskich i wielu tras rowerowych sprawia, że Zespół Dolina Białego to miejsce idealne do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się wchodząca w jego skład Karczma Biały Potok z kominkiem, barem, letnim ogródkiem i parkingiem. Mogąca pomieścić nawet do 150 osób karczma w stylu góralskim serwuje swoim gościom dania kuchni regionalnej przygotowywane według tradycyjnych, sprawdzonych przepisów.