CUL POD KOZIŃCEM

ul. Wł. Broniewskiego 10a, 34-500 Zakopane

+48504315776

Rezerwacje.podkozincem@cul.com.pl

http://podkozincem.cul.com.pl

  • CUL POD KOZIŃCEM #0
  • CUL POD KOZIŃCEM #1
  • CUL POD KOZIŃCEM #2
  • CUL POD KOZIŃCEM #3
  • CUL POD KOZIŃCEM #4
  • CUL POD KOZIŃCEM #5
  • CUL POD KOZIŃCEM #6
  • CUL POD KOZIŃCEM #7
  • CUL POD KOZIŃCEM #8
  • CUL POD KOZIŃCEM #9

Ośrodek Wypoczynkowy "Dafne Pod Kozińcem" to przytulny pensjonat, usytuowany

w malowniczym miejscu Zakopanego. Z balkonów i tarasów ośrodka rozciąga się piękny widok na panoramę Tatr, Giewont, Nosal oraz Antałówkę. Spacer do centrum miasta trwa 10 minut. W odległości 100 m od Ośrodka zlokalizowanych jest kilka wyciągów narciarskich, a nieopodal znajduje się Witkiewiczówka oraz willa "Pod Jedlami". Położenie Ośrodka Wypoczynkowego "Pod Kozińcem" stanowi idealną bazę zarówno w czasie podróży służbowych jak i bazę noclegową dla turystów i wczasowiczów wybierających wypoczynek w górach. Dzięki takiej lokalizacji, goście mieszkający "Pod Kozińcem" latem mają możliwość poznań najpopularniejsze górskie szlaki, a miłośnicy rekreacji zimowej, mają szeroki wybór stoków na śnieżne szaleństwa oraz wiele regionalnych atrakcji oferowanych przez Zakopane.

Zielony ogród z huśtawką, ławeczkami, wiatą oraz miejscem na grilla pozwoli na chwilę relaksu i wypoczynku po dniu pełnym zajęć. Stół do tenisa stołowego oraz możliwość wypożyczenia kijków nordic walking pozwolą spędzić aktywnie wolny czas, a ogólnodostępne Wi - Fi pozwoli na kontakt z całym światem.

Dafne Pod Kozińcem" oferuje 40 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych

z łazienkami, TV i czajnikiem bezprzewodowym. Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Kozińcem" jest doskonałym miejscem do spędzenia urlopu wypoczynkowego, weekendu, zorganizowania szkolenia, konferencji, kursu, spotkania służbowego, spotkania integracyjnego lub choćby tylko krótkiego wypoczynku w trakcie podróży służbowej.

W obiekcie oferujemy wielofunkcyjną salę (jadalnię), która może być doskonałym miejscem do zorganizowania szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych lub integracyjnych. Sala pomieścić może grupy maksymalnie do 30 osób i wyposażona jest w ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, Wi-Fi, notebook.

Naszym Gościom oferujemy smaczne, domowe wyżywienie, przygotowywane bezpośrednio

w ośrodku. Posiłki są serwowane, ale różnorodne i obfite. Godziny ich podawania dostosowujemy do potrzeb grup. Smaczne i zdrowe jedzenie oraz tradycyjna, zakopiańska gościnność stwarzają niepowtarzalny klimat pobytu.

Osoby przyjeżdżające do Ośrodka Wypoczynkowego "Pod Kozińcem" własnymi samochodami mogą skorzystać ze strzeżonego parkingu. Parking w godzinach nocnych jest zamykany.

W zasięgu pieszego spaceru znajduje się wiele atrakcji, między innymi:

Skocznia Pod "Wielką Krokwią",

Aquapark na Antałówce,

Stok narciarski Nosal,

Deptak na Krupówkach,

Witkiewiczówka,

Willa "Pod Jedlami",

Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem

Rondo Kuźnickie z którego można dostać się do stacji kolejki linowej na "Kasprowy Wierch" oraz na wiele szlaków turystycznych.