23 stycznia 2020

Uwaga! Zmieniły się zasady rejestracji i zapisów na zadania.

Uprościliśmy formalności w zgodzie z wymogami RODO. Teraz wystarczy podać adres e-mail do rejestracji w serwisie TPN i aktywować konto przez link otrzymany e-mailem.

Założenie konta nie jest jeszcze zapisaniem się na zadanie. Aby to zrobić, trzeba wejść w opis zadania i podać dane osobowe (klauzula RODO tutaj) oraz szczegóły zakwaterowania.

Jeśli wskutek przeprowadzonej rekrutacji nie zostanie się zakwalifikowanym do pomocy przy realizacji określonego zadania, do którego się zgłaszamy, dane przekazane w zgłoszeniu będą usuwane do 30 dni po wysłaniu zgłoszenia. Nadal aktywne pozostanie natomiast konto w serwisie TPN.

W związku ze zmianą organizacji procesu obsługi wolontariatu oraz wspomagającej ten proces podstrony internetowej TPN, zaprzestajemy prowadzenia tzw. „Bazy wolontariuszy”, w celu rejestracji przed zapisaniem się na zadanie. W związku z powyższym, dane osobowe wolontariuszy, którzy założyli konto, ale nie zapisali się na żadne zadanie, zostają usunięte wraz z kontem. Konta oraz dane osób, które brały czynny udział w wolontariacie, będą dalej przechowywane wyłącznie w celach związanych z wolontariatem.

Mamy nadzieję, że zmiany te ułatwią Wam udział w „Wolontariacie dla Tatr”.

Drukuj