Aktualności

 • Rozpoczynamy rekrutację na wolontariat w czerwcu

  Zaczynamy rekrutację na wolontariat

  Wznawiamy program „Wolontariat dla Tatr”, jednakże z powodu stanu epidemii będzie on działał w ograniczonej formie. Na razie pojawiły się pierwsze zadania na czerwiec. Ograniczone zostały dostępne miejsca zakwaterowania, więc zdecydowaliśmy, że na zadanie sprzątania szlaków...

  27 maja 2020
 • Uwaga - Wolontariat dla Tatr zawieszony do odwołania

  Z powodu zagrożenia koronawirusem program „Wolontariat dla Tatr” zostaje zawieszony do odwołania. Nie prowadzimy rekrutacji i nie będzie nowych zadań w najbliższych tygodniach. Póki co, w Tatrach panuje zima, a do letniego sezonu wolontariackiego zostało jeszcze sporo czasu. Mamy...

  12 marca 2020
 • Zimowe zadania

  Zimowe zadania

  Zimą mamy mniej zadań, bo nie zawsze pogoda pozwoli na pracę w górach. Wtedy przydaje się pomoc wolontariuszy w innych miejscach - w dyrekcji lub Punkcie Informacji Turystycznej TPN np. przy aktualizacji informacji na folderkach w związku ze zmianą cen biletów wstępu na teren TPN od 1...

  20 lutego 2020
 • "Skarby" Doliny Kościeliskiej

  Wolontariusze na szkoleniu połączonym ze sprzątaniem szlaków

  17 lutego 2020
 • Wolontariusze pomagali przy organizacji Dni Otwartych Lawinowego Centrum Treningowego PZU na Kalatówkach

  Wolontariusze pomagali przy organizacji Dni Otwartych Lawinowego Centrum Treningowego PZU na Kalatówkach

  Wspólnie z Partnerami: TOPR, PZU, Pieps, Mammut, Ortovox, Fundacja Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR w dniach 14–16 lutego miały miejsce Dni Otwarte Lawinowego Centrum Treningowego PZU na Kalatówkach, które odbyły się w ramach akcji „Lawinowe ABC”. W programie były treningi w Centrum...

  17 lutego 2020
 • Ekologiczny wolontariat w TPN

  Ekologiczny wolontariat w TPN

  Elektryczne auto dla "Wolontariatu dla Tatr"

  12 lutego 2020
 • 20% zniżki na wydawnictwa TPN

  Aktualna legitymacja wolontariusza pozwoli kupić wydawnictwa TPN ze zniżką.

  24 stycznia 2020
 • Uwaga! Zmieniły się zasady rejestracji i zapisów na zadania.

  Uprościliśmy formalności w zgodzie z wymogami RODO. Teraz wystarczy podać adres e-mail do rejestracji w serwisie TPN i aktywować konto przez link otrzymany e-mailem.

  23 stycznia 2020
 • "Wolontariat TPN" na facebooku

  Zapraszamy do naszej grupy na facebooku "Wolontariat TPN".

  20 stycznia 2020
 • World Snow Day

  World Snow day

  Wolontariusze TPN wezmą udział w obchodach 9. Światowego Dnia Śniegu w Zakopanem. W niedzielę 19 stycznia pomagają przy stoisku edukacyjnym TPN na Równi Krupowej.

  16 stycznia 2020
 • Raport z Dni Wolontariatu 2019

  Raport z Dni Wolontariatu 2019

  Dziękujemy wszystkim licznie przybyłym na Dni Wolontariatu. Dziękujemy również nieobecnym, którzy brali udział w akcji "Wolontariat dla Tatr" w 2019 roku.

  22 listopada 2019
 • Dni Wolontariatu 2019

  Dni Wolontariatu 2019

  W dniach 9-10 listopada odbędzie się podsumowanie "Wolontariatu dla Tatr" w 2019 roku. Na symboliczne podziękowanie zapraszamy wszystkich Wolontariuszy, którzy pomagali nam w tym roku.

  11 października 2019
 • Wolontariat lato 2019

  Wolontariat lato 2019

  Rozpoczęliśmy rekrutację na kolejny sezon. Latem mamy turnusy jedno i dwutygodniowe. Oczywiście można zapisać się na kilka z rzędu. Zapewniamy służbową odzież oraz darmowe zakwaterowanie w ośrodku "Storczyk" w Kirach i na Palenicy Białczańskiej.

  8 czerwca 2019
 • Raport z Dni Wolontariatu 2018

  Raport z Dni Wolontariatu 2018

  Dziękuję wszystkim za udział w Dniach Wolontariatu. Dziękuję również nieobecnym, którzy brali udział w akcji "Wolontariat dla Tatr" w 2018 roku.

  15 listopada 2018
 • Dni Wolontariatu 2018

  W dniach 10-11 listopada odbędzie się podsumowanie "Wolontariatu dla Tatr" w 2018 roku. Na symboliczne podziękowanie zapraszamy wszystkich Wolontariuszy, którzy pomagali nam w tym roku.

  31 października 2018
 • Lato z wolontariatem

  Lato z Wolontariatem

  Ruszyła rekrutacja na zadania letnie. W tym sezonie mamy również turnusy dwutygodniowe, oczywiście można wybrać zadania tygodniowe lub zapisać się na kilka z rzędu. Zapewniamy darmowe zakwaterowanie w ośrodku "Storczyk" w Kirach oraz na Palenicy Białczańskiej.

  6 czerwca 2018
 • Wiosenny wolontariat

  Wiosenny Wolontariat

  Wraz z początkiem wiosny w Tatrach pojawiają się nowe zadania dla wolontariuszy. W kwietniu są to prace związane z patrolowaniem polan krokusowych, sprzątaniem szlaków i otoczenia dróg publicznych.Na długi weekend majowy są dodatkowe zadania przy obsłudze ruchu turystycznego.

  27 marca 2018
 • Raport z Dni Wolontariatu 2017

  Raport z Dni Wolontariatu 2017

  Dziękuję wszystkim za udział w Dniach Wolontariatu. Mam nadzieję, że w kolejnych latach znów się spotkamy w podobnym składzie, a nawet większym.

  4 grudnia 2017
 • "Mój Wolontariat"

  Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "Mój Wolontariat"

  14 listopada 2017
 • Dni Wolontariatu 2017

  W dniach 11-12 listopada odbędą się kolejne Dni Wolontariatu TPN. Na podsumowanie i symboliczne podziękowanie zapraszamy wszystkich Wolontariuszy, którzy pomagali nam w tym roku.

  25 października 2017
Poprzednie 1 2 3 Następne