10 grudnia 2018

Zostań partnerem programu „Gotowi w Góry”

Rusza drugi nabór partnerów do programu współpracy Tatrzańskiego Parku Narodowego z kwaterodawcami „Gotowi w góry”. Główny cel projektu to informowanie turystów, jak przygotować się do wędrówek po Tatrach, jeszcze przed wyruszeniem na szlak.

Wyniki badań pokazują, że bardzo wielu turystów odwiedzających Tatry i Podhale szuka informacji o górach w miejscu zakwaterowania. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie w 2016 roku Tatrzański Park Narodowy uruchomił program współpracy z lokalnymi kwaterodawcami. Bierze w nim udział już 100 obiektów: hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych.


 W obiektach noclegowych umieszczane są zestawy tablic z informacjami o tym, jak przygotować się do wycieczki, zasadami obowiązującymi w TPN, a także komunikatami o prognozie pogody, warunkach na szlakach, zagrożeniach i aktualnościach. Komunikaty te są przesyłane do kwater e-mailem codziennie rano. Kwaterodawcy otrzymują również materiały edukacyjne dla turystów i mają możliwość zakupu specjalnie przygotowanych materiałów informacyjnych. Obiekty, które biorą udział w programie, otrzymują oficjalny tytuł partnera TPN i są promowane na stronie internetowej Parku. Udział w programie jest bezpłatny. Współpraca odbywa się na podstawie umowy barterowej.


 Kwaterodawców zainteresowanych przystąpieniem do programu zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: gotowiwgory@tpn.pl. Informacje o programie można uzyskać również pod numerem telefonu 669 633 647. Liczba miejsc jest ograniczona.

Drukuj