10 lipca 2019

Turysto, przeczytaj!

Jeśli masz w planach wyruszenie na tatrzański szlak, zadzwoń 18 20 23 300, zajrzyj na naszą stronę tpn.pl, napisz infotur@tpn.pl, przyjdź do nas (Punkt Informacji Turystycznej TPN, ul. Chałubińskiego 44) – czekamy na Ciebie z informacjami o aktualnych warunkach i utrudnieniach na szlakach, pogodzie, zasadach obowiązujących w Parku i planowanych wydarzeniach.

Do dyspozycji turystów jest baza edukacyjna: Centrum Edukacji Przyrodniczej (ul. Chałubińskiego 42 a) z Tajemniczym Ogrodem, Tatrzańskie Lapidarium – zbiór skał i roślin odzwierciedlających geologiczną mapę Tatr (ul. Karłowicza) oraz wystawy czasowe w Kuźnicach.

Tatrzański Park Narodowy prowadzi również akcję „Wolontariat dla Tatr” – i Ty możesz pomóc chronić to miejsce, aktywnie spędzić czas w górach, zawrzeć nowe znajomości.

Rodziny z dziećmi zapraszamy do skorzystania z programu „Przyjaciel Parku Narodowego” – dzięki niemu wędrówka po górach stanie się dla najmłodszych turystów przygodą, nagrodzoną medalem Przyjaciela Parku Narodowego.

Sprawdź, czy Twój hotel jest partnerem akcji „Gotowi w góry”. Na tablicy programu znajdziesz przydatne informacje i materiały. Przygotuj się przed wyruszeniem na szlak.


W naszych sklepikach stacjonarnych (Punkt Informacji Turystycznej przy rondzie Jana Pawła II  i Centrum Edukacji Przyrodniczej, ul. Chałubińskiego 42 A) oraz na stronie sklep.tpn.pl kupisz górskie książki i gadżety.

Życzymy udanego wypoczynku!

Drukuj