Tatry w Twoich rękach – co nowego?

23 marca 2020

Szanowni Państwo,
ponownie dziękujemy za obecność na listopadowym spotkaniu „Tatry w Twoich rękach”, za przekazane nam oferty i za cierpliwość. Jeszcze kilka dni temu mieliśmy trochę nowych informacji i treść tego komunikatu miała być nieco inna.

Chcieliśmy zaprosić Państwa na wspólne warsztaty, o których wspominaliśmy podczas listopadowego spotkania i w naszych komunikatach. Zaplanowaliśmy je na 1 kwietnia. Niestety obecna sytuacja zmusza nas do ich odwołania. Taką decyzję zmuszeni byliśmy podjąć w zeszłym tygodniu. Do tematu wrócimy, mamy nadzieję – jak najszybciej.

Dokonaliśmy wyboru produktów, które w najbliższym możliwym czasie trafią do sprzedaży w ramach projektu. Z ich twórcami skontaktujemy się indywidualnie w najbliższych dniach. Na pewno za jakiś czas, kiedy już podpiszemy umowy i dopełnimy formalności, lista twórców pojawi się na naszej stronie. Rozpoczynamy prace nad identyfikacją wizualną projektu. Po wyprodukowaniu elementów graficznych ruszymy ze sprzedażą i promocją.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, gratulujemy pomysłów i talentów. Wszelkie pozostawione u nas prace są bezpieczne, niestety aktualnie nie można odbierać ich osobiście. W pilnych sytuacjach możemy je odesłać na wskazany adres, jednak jeśli mogą Państwo poczekać, prosimy o cierpliwość, nie narażajmy pracowników Poczty Polskiej. Prosimy o kontakt mejlowy osoby, które zostawiły u nas swoje produkty, ustalimy szczegóły indywidualnie.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby już teraz wiedzieć, czy zakwalifikował się do projektu w tym naborze, prosimy o wiadomość mejlową na adres: eholek@tpn.pl.

Drukuj