„Tatry od kuchni” dla twórców internetowych

13 stycznia 2023
Aktualizacja: 30 listopada 1999

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolenie dla twórców internetowych - wycieczkę przyrodniczą Ścieżką nad Reglami, która odbędzie się w sobotę, 21 stycznia. Przewodnikiem będzie Jan Krzeptowski-Sabała z Zespołu Aktywnej Edukacji TPN.

Często na tatrzańskich szlakach spotykamy twórców internetowych, obserwujemy również Wasze relacje i posty w sieci. Cieszymy się, że chcecie się dzielić z innymi swoją pasją oraz pięknem Tatr! Jeśli szukacie inspiracji, nowych doświadczeń i solidnej porcji wiedzy - z przyjemnością się z Wami spotkamy.

Startujemy o godzinie 08.00 w Kirach, przy wejściu do Doliny Kościeliskiej. Zakończenie wycieczki planujemy ok. 13.00 - również w Kirach. Trasa: Droga pod Reglami - Staników Żleb - Przysłop Miętusi - Ścieżka nad Reglami - Dolina Małej Łąki - Droga pod Reglami - Kiry. Szkolenie jest bezpłatne! Jedyny koszt to bilet wstępu do TPN, dojazd we własnym zakresie. Obowiązkowe wyposażenie to raczki i kijki trekingowe.

Liczba miejsc jest ograniczona. Chcemy, by wyprawa była kameralna, dlatego zabierzemy na szkolenie tylko 15 osób. Obowiązuje rejestracja mailowa. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: jkrzeptowski@tpn.pl. W zgłoszeniu koniecznie podajcie link do Waszych profili, stron, blogów, kanałów. Decydująca będzie kolejność zgłoszeń.


Drukuj