18 marca 2019

Razem dla Adasia

Wspólnie z Kościelisko Music Trail Festival zapraszamy 29 marca do Domu Ludowego w Kościelisku, gdzie odbędzie się koncert charytatywny. Dochód z koncertu w całości zostanie przeznaczony na leczenie Adasia – 12-letniego radosnego górala, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną oraz guza śródpiersia.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru będzie można spotkać się ze wspaniałymi artystami, którzy razem z nami chcą pomóc Adasiowi. Do projektu zostali zaproszeni: Piotr Rogucki, Błażej Król, White Elephant, wystąpi również Kapela Góralska Tatrzańskiego Parku Narodowego, w której na basach zagra dyrektor Szymon Ziobrowski! Spotkanie poprowadzą założycielki i redaktorki bloga Hop Cup: Agnieszka Gąsienica-Giewont i Joanna Łapka.

Adaś ma 12 lat i jest radosnym góralem. Mieszka w Witowie w Gminie Kościelisko z mamą i dwiema starszymi siostrami, 14-letnią Karoliną i 17-letnią Angeliką. W październiku 2018 roku zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną oraz guza śródpiersia. Od tego czasu przebywa w szpitalu w Krakowie, gdzie poddawany jest chemioterapii. Przed chorobą Adaś często jeździł na rowerze, spotykał się z przyjaciółmi. Interesował się dinozaurami, czytał wiele książek na ten temat, kochał swoje domowe zwierzęta i marzył…Teraz marzy, aby żyć! Pozwólmy mu spełnić jego marzenie. Zawalczmy wspólnymi siłami o jego życie i zdrowie. Całość dochodu będzie przeznaczona na leczenie Adasia. Dystrybucja cegiełek na koncert i zbiórka pieniężna podczas wydarzenia, odbędą się w ramach akcji „Razem dla Adasia – koncert charytatywny” – zbiórka publiczna realizowana będzie przez Fundację im. Karola Stopki „Młodość – Talent – Podhale”.

Więcej informacji bezpośrednio w Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku i pod numerem telefonu: 18 2000 533. W Centrum dostępne są również cegiełki na koncert!

Drukuj