Przygotowanie wycieczek zimowych

13 stycznia 2021
Aktualizacja: 26 stycznia 2021

Już w najbliższy czwartek, 14 stycznia o godzinie 19.00 zapraszamy na pierwszy w tym roku webinar, który poświęcimy tematowi przygotowania wycieczek zimowych i interpretacji komunikatów lawinowych. Spotkanie poprowadzi Przemysław Wójcik, przewodnik IVBV z grupy przewodnickiej Freerajdy.

Webinar jest częścią projektu Lawinowe ABC realizowanego przez TPN przy współpracy z PZU. Będzie to pierwsza z czterech zaplanowanych prezentacji dotyczących uprawiania turystyki zimowej, w szczególności zasad bezpieczeństwa, oceny stopnia zagrożenia lawinowego oraz zastosowania sprzętu do ratownictwa lawinowego.

Osoby zainteresowane tematyką turystyki zimowej zachęcamy również do wzięcia udziału w pierwszym Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Turystyce Zimowej, który wystartuje z początkiem marca. Zakres tematyczny konkursu obejmie zagadnienia, które będą przedmiotem wspomnianych webinarów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. uczestnictwo w kursie lawinowym, dlatego zachęcamy do uważnego oglądania.

Spotkamy się, jak zawsze na platformie Zoom, na naszym kanale TPNVideo na YouTube oraz na Facebooku.

 

Pamiętajcie: czwartek, 14 stycznia, godzina 19.00!

Poprzednie webinary do obejrzenia są na naszym kanale TPNVideo na platformie YouTube.
 

Sponsorami akcji „Lawinowe ABC" są:
RMF FM, Mammut, Pieps Technology, Freerajdy, 5+ Szkoła Górska.

Drukuj