Prezenty świąteczne prosto z Tatr!

16 grudnia 2022
Aktualizacja: 17 grudnia 2022

Czasu do Świąt coraz mniej, a Ty zastanawiasz się, co ucieszy Twoich bliskich? Spokojnie, w naszym sklepie znajdziesz idealne upominki dla każdego miłośnika Tatr: inspirujące książki, nowy numer kwartalnika „Tatry”, gry planszowe, gadżety (dla starszych i młodszych), ciepłe bluzy z kolekcji PIYKNIE i nasz wyjątkowy tatrzański kalendarz na 2023!

A przy okazji…  kupując produkty TPN wspierasz ochronę tatrzańskiej przyrody. 

MONOPOLY Tatry i Zakopane

Tatry w Twoich rękach! Zdobywaj górskie szczyty, wędruj po leśnych szlakach i zostań strażnikiem tatrzańskiej przyrody! Sadź drzewa, pobieraj opłaty z posiadanych pól. Wymieniaj się z innymi graczami i czekaj na kolejne okazje na aukcjach. Jest wiele sposobów, aby wygrać! Bądź strażnikiem przyrody i idź własną drogą!

Kolekcja PIYKNIE

PIYKNIE – to hasło i grafika towarzyszące nowej kolekcji ubrań Tatrzańskiego Parku Narodowego, wyprodukowanej przez polską markę odzieżową Divine Swines. Słowo piyknie wywodzi się z gwary podhalańskiej i znaczy po prostu „pięknie”. Szukając skojarzeń z naszymi górami, wykorzystaliśmy to, które chyba jest najczęstsze. Bo przecież w Tatrach jest PIYKNIE!

Kubek ceramiczny z… niedźwiedziem, owcą, kozicą lub świstakiem

Szukasz gadżetu, który będzie wyrazem Twojej miłości do Tatr? Kubek ceramiczny TPN z wybranym tatrzańskim ulubieńcem stanie się nieodzownym kompanem Twojej codzienności! To także idealny prezent dla Twoich bliskich. Duża pojemność, odporność na mycie w zmywarce i oryginalny wygląd to jego wielkie atuty!

Kalendarz 2023 – Zwierzęta z Tatr

Z tym kalendarzem przez cały przyszły rok będziesz wracać myślami w góry! Tatry są domem dla wielu zwierząt, których często nie zauważamy, wędrując wśród lasów, hal i turni. Miejsce to stwarza specyficzne warunki do życia, jest nie lada wyzwaniem. Znaczne wyniesienie nad poziom morza oraz chłodny wysokogórski klimat powodują, że te które tu żyją, są wyjątkowe.Zapraszamy na sklep.tpn.pl

Kolekcja dostępna jest stacjonarnie w Punkcie Informacji Turystycznej TPN (ul. Chałubińskiego 44, Zakopane).

Masz pytania? Napisz do nas na sklep@tpn.pl

Drukuj