PATROL TATRY rusza nowy sezon!

30 października 2020
Aktualizacja: 1 grudnia 2020

Już w najbliższą niedzielę, 1 listopada o 15:25 premiera drugiego sezonu serialu „Patrol Tatry” realizowanego przez telewizję Fokus TV we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Pierwszy sezon spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem – serial o Tatrach zyskał wielu fanów. Mamy nadzieję, że serca odbiorców podbije również seria druga. Kolejne odcinki można będzie oglądać co tydzień w niedzielę o godz. 15:25 w telewizji FOKUS TV. Zapraszamy!

Serial opowiada o codziennej służbie strażników Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bohaterami są ludzie o niezwykłej sile charakteru, którzy jak nikt inny poznali tajemnice gór i Parku. Oprócz pracowników TPN w serialu pojawią się również ratownicy TOPR-u, właściciele schronisk górskich, taternicy, przyrodnicy. Ludzie, którzy codziennie stawiają czoła najtrudniejszym wyzwaniom, ryzykując życiem i zdrowiem. Każdy odcinek to pełna emocji walka z czasem, z nieokiełznanym żywiołem, a także z własnymi ograniczeniami i strachem.

Niemal cztery miliony turystów odwiedza co roku Tatrzański Park Narodowy. Wydaje się zatem, że wszystkie ścieżki zostały w nim już dawno wydeptane. Tymczasem Tatrzański Park Narodowy kryje wciąż wiele tajemnic, niedostępnych dla turystów. Po raz pierwszy dotrzemy z kamerą do miejsc, które odwiedzane są tylko przez strażników Parku. Pokażemy spektakl natury rozgrywający się w polskich Tatrach. Wejdziemy na tatrzańskie szczyty. Wspólnie przeżyjemy niezapomnianą przygodę! Zobaczcie sami:

Drukuj