Od kwietnia zmiany cen na parkingach w rejonie Morskiego Oka. Z rezerwacją online taniej

31 marca 2021

Od jutra zmianie ulegną ceny na parkingach w rejonie Morskiego Oka – na Palenicy Białczańskiej i Łysej Polanie. Osoby rezerwujące miejsce za pośrednictwem strony ebilety.tpn.pl zapłacą za parking mniej o 15 zł niż ci, którzy zdecydują się na opłatę na miejscu.

Jednodniowa opłata parkingowa wyniesie 35 zł pod warunkiem rezerwacji miejsca online. Turyści bez rezerwacji zapłacą 50 zł u obsługi parkingu. Rezerwacje online, jak pokazały ubiegłe wakacje, pomagają rozładować korki dojazdowe w tym rejonie, dlatego zależy nam na zachęceniu turystów do takiej formy rezerwowania miejsc.

Przypominamy, że za miejsce parkingowe można zapłacić u obsługi wyłącznie w sytuacji, kiedy do północy dnia poprzedzającego nie zostaną wyprzedane miejsca online. Nie zalecamy jednak podejmowania takiego ryzyka i przyjazdu bez rezerwacji, ponieważ może nas spotkać przykra niespodzianka. Tylko rezerwacja online daje gwarancję miejsca.   

Aktualny cennik biletów wstępu i opłat parkingowych można znaleźć na stronie tpn.pl/zwiedzaj/turystyka. Rezerwacji miejsc parkingowych dokonać można na stronie tpn.pl/zwiedzaj/e-bilety (gdzie znajdują się również najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące usługi).

Drukuj