Nowy numer kwartalnika "Tatry" w sprzedaży!

6 marca 2023
Aktualizacja: 30 listopada 1999

Tematem numeru jest postać Walerego Eljasza. W numerze także wiele smakołyków przyrodniczych, historycznych, skiturowych, czytelniczych, malarskich i innych…

Walery Eljasz to jedna z tych osobowości, która w Tatrach odcisnęła swój ślad na zawsze. Góry te były dla niego wytchnieniem od niełatwej codzienności. Przenieśmy się razem z artystą w czasy, gdy Tatry były dzikie, a podróż z Krakowa do Zakopanego stanowiła nie lada przygodę. Nie wspominając o wyprawie z Podolińca do Chochołowa… Nasz temat numeru jest pokłosiem i uzupełnieniem wystawy poświęconej osobie i twórczości Walerego Eljasza - Zahartowany Tatrami, którą można było zwiedzać w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego w 2022 roku.

Autorem zdjęcia na okładce jest Kuba Witos.

ℹ️ Kwartalnik jest już w naszym sklepie on-line: https://sklep.tpn.pl/kwartalnik-tatry/Tatry-83

ℹ️ Kwartalnik można kupić w empikach i sklepach górskich w całej Polsce, a także w naszych zakopiańskich punktach sprzedaży (Punkt Informacji Turystycznej, ul. Chałubińskiego 44 oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej, ul. Chałubińskiego 42a).


ℹ️ Prenumeratę najłatwiej zamówić w naszym sklepie on-line: https://bit.ly/PrenumerataTatry

ℹ️ „Tatry” dostępne są również w formie elektronicznej. Pojedyncze numery oraz prenumeratę zamówić można na portalach ekiosk.pl, egazety.pl oraz nexto.pl.


Drukuj