Licytacja dla Matyldy z Kościeliska

16 lutego 2022

Matylda to siedmiomiesięczna mieszkanka Kościeliska, która urodziła się z ekstremalnie ciężką wadą serca. Konieczna jest bardzo droga operacja w USA (koszt leczenia to ponad 7 mln złotych!!!). Tatrzański Park Narodowy dołożył swoją cegiełkę na aukcje charytatywne dla Matyldy. Do wylicytowania trzy dni z pracownikami TPN, w tym dwa noclegi w naszych leśniczówkach (przy szlaku do Morskiego Oka i na Hali Gąsienicowej)!
Z oferty mogą skorzystać nawet trzy osoby.Gwarantujemy sporą dawkę wiedzy o TPN i Tatrach, niezapomniane przeżycia i piękne widoki (niezależnie od pogody). A do tego pomożecie uratować małą Matyldę. Szczegóły poniżej.


  1. Jeden dzień z leśniczym z Morskiego Oka, Grzegorzem Bryniarskim i nocleg w leśniczówce na Wancie (przy szlaku do Morskiego Oka; nocleg bez leśniczego).
  2. Drugi dzień z pracownikami Działu Badań Naukowych i Planowania Ochrony Przyrody, Działu Ochrony Przyrody i Straży Parku i nocleg w leśniczówce na malowniczej Hali Gąsienicowej.
  3. Trzeci dzień to wycieczka przyrodnicza z Antkiem Ziębą z Zespołu Badań i Monitoringu, który jest także przewodnikiem tatrzańskim i chodzącą skarbnicą wiedzy. Na koniec zaplanowaliśmy niespodziankę!

Cena wywoławcza: 500 zł. Termin wiosna/lato 2022, do uzgodnienia.

Licytacja trwa do czwartku 17.02.2022 do godz. 21.00.
Liczymy na Was!
 
Grupa facebookowa z licytacjami: www.facebook.com/groups/2440805326052468
 

Drukuj