Lawinowe ABC po raz jedenasty!

6 stycznia 2022

Nadeszła zima, więc ruszyliśmy z kolejną edycją akcji „Lawinowe ABC”.

Na Kalatówkach tradycyjnie uruchomiliśmy Lawinowe Centrum Treningowe PZU, zachęcamy do korzystania samodzielnie lub z pomocą przewodników i ratowników TOPR. W najbliższą sobotę i niedzielę w Centrum na Kalatówkach odbędzie się pierwszy dyżur ratownika TOPR. Dyżury zaplanowane są w każdy weekend w godzinach 9.00 – 15.00 aż do końca lutego.

Spotykać będziemy się także on-line podczas webinarów i podcastów, które będą publikowane m.in. na naszych facebookowych profilach (LawinoweABC i Tatrzański Park Narodowy). Przed nami cztery webinary. Wszystkie odbędą się we czwartki o godzinie 19.00: 13 i 27 stycznia oraz 10 i 24 lutego.

Początkiem marca odbędzie się drugi turniej wiedzy na tematy, które omawiać będziemy podczas naszych spotkań. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. kurs lawinowy, sprzęt lawinowy i inne (ufundowane przez: Mammut, Pieps, Freerajdy , Szkoła 5+).

Szykujemy dla Was wiele niespodzianek i sporą dawkę przydatnej wiedzy, dlatego zachęcamy do uważnego śledzenia naszego profilu na Facebooku i aktywnego udziału w jedenastej edycji akcji Lawinowe ABC!

Organizatorem akcji Lawinowe ABC jest Tatrzański Park Narodowy we współpracy z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowaniem Ratunkowym i PZU.

Sponsorzy: RMF FM, Mammut, Pieps, Freerajdy, 5+ Szkoła Górska

Drukuj