Lawinowe ABC: drugi webinar

16 stycznia 2023
Aktualizacja: 30 listopada 1999

Zapraszamy na drugi webinar w ramach tegorocznej akcji LawinoweABC, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 stycznia, o godzinie 19.00. Tematem są ,,Obrażenia ciała i zagrożenia środowiskowe podczas zimowej aktywności górskiej’’, a webinar poprowadzi Andrzej Górka, zawodowy ratownik TOPR oraz ratownik medyczny.

W ramach tegorocznej edycji Lawinowego ABC można będzie obejrzeć 4 webinary oraz wysłuchać 2 podcastów ze specjalistami w sprawach poruszania się zimą po górach. Tradycyjnie, po wszystkich spotkaniach w drugiej połowie lutego odbędzie się III ogólnopolski Turniej wiedzy o turystyce zimowej, a do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Webinar można obejrzeć na naszym profilu na Facebooku, na kanale TPNVideo na YouTube oraz na platformie Zoom pod linkiem: https://bit.ly/LawinoweABC2.


Organizatorem akcji Lawinowe ABC jest Tatrzański Park Narodowy we współpracy z Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe - TOPR i Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU. Jak zwykle nas wspierają: RMF FM, Mmtsklep.pl - sklep marki Mammut w Polsce, Pieps Technology, Freerajdy i 5+ Szkoła Górska.
 
Wszystkie webinary są zapisywane - możecie obejrzeć pierwszy z nich TUTAJ. O problemach lawinowych opowiadał Przemek Wójcik, zawodowy przewodnik wysokogórski orz ratownik TOPR.
Drukuj