9 lipca 2018

PoSZLAKI - lato z TPN

Zapraszamy na letnie wędrówki oraz spotkania edukacyjne w Tatrzańskim Parku Narodowym. W tym roku letnia oferta edukacyjna TPN jest wyjątkowo bogata, a wszystkie atrakcje bezpłatne!

  • Zapraszamy!

    Zapraszamy!

W każdy wtorek i czwartek odbywać się będą wycieczki dla rodzin z dziećmi. Trasy i tematyka dostosowane są do małych turystów, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z Tatrami.

W środy i soboty turystów dorosłych zainteresowanych turystyką przyrodniczą zapraszamy na dłuższe wycieczki, w czasie których dowiedzą się więcej na temat geologii, botaniki i ekologii.

Dorośli turyści mogą też wziąć udział w cyklu spacerów „Dziedzictwo nieoczywiste” prowadzonych metodą interpretacji dziedzictwa. To okazja do poznania mniej znanych miejsc w TPN i spojrzenia na Tatry z innej perspektywy.

Wszystkich odwiedzających Dolinę Kościeliską zapraszamy na prelekcje edukacyjne nad Smreczyńskim Stawem prowadzone przez pracowników oraz wolontariuszy TPN.

Bardziej doświadczonych turystów zapraszamy na popołudniowe zajęcia w  Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN (Zakopane, ul. Chałubińskiego 42a). Na spotkaniu przy makiecie zajęcia edukacyjne przy makiecie Tatr będzie można sprawdzić swoją wiedzę o topografii i przyrodzie Tatr, a na  szkoleniu „Leave No Trace” poznać zasady turystyki przyjaznej dla przyrody.

Letnia oferta edukacyjna jest skierowana do turystów indywidualnych oraz rodzin z dziećmi. Zajęcia są bezpłatne. Uczestnicy wycieczek zobligowani są jedynie do wykupienia biletu wstępu do TPN.

Harmonogram zajęć oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie http://tpn.pl/lato-z-tpn

Drukuj