Kalendarz 2021

8 grudnia 2020
Aktualizacja: 22 grudnia 2020

Wiemy, że czekacie na wieści o naszym kalendarzu... Trochę trzymaliśmy Was w niepewności, ale dziś uchylamy rąbka tajemnicy! Mamy nadzieję, że temat kalendarza – Światło w Tatrach – przypadnie Wam do gustu równie mocno jak nam.

Dla jednych po prostu promieniowanie optyczne, dla innych symbol radości, nadziei, duchowości. Nie możemy żyć bez światła. Światło to zdrowie i siły witalne. Kiedy więc Patryk Sarka, fotograf górski, zaproponował nam motyw światła w Tatrach jako temat kalendarza na rok 2021 uznaliśmy, że trudno o lepszy klucz. Od wielu miesięcy mierzymy się z trudnościami, nieznanymi nam dotychczas w takiej skali – ze strachem o zdrowie swoje i bliskich, izolacją, niepewnością, niemożnością bywania w ukochanych miejscach. Z mrokiem.

Niech więc rok 2021 przyniesie nam wszystkim światło! Obyśmy mogli go doświadczać w Tatrach, bo właśnie tu maluje swoje najpiękniejsze obrazy.

Kalendarz do sprzedaży trafi po 15 grudnia. Dostępny będzie online  sklep.tpn.pl oraz w naszym Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Chałubińskiego 44). Format 490 x 600 mm. 

Drukuj