IV Turniej Wiedzy o Turystyce Zimowej

8 lutego 2024
Aktualizacja: 9 lutego 2024

Przyłącz się do wyzwania i zdobądź atrakcyjne nagrody! Rejestracja już otwarta! Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Turystyce Zimowej, który odbywa się w ramach naszej zimowej akcji LawinoweABC! Pierwsze pytanie pojawi się już 19 lutego.

Chcesz wziąć udział? Oto kilka kroków, które musisz podjąć:

  1. Zarejestruj się na stronie https://turniej.tpn.pl/ najpóźniej do niedzieli 18 lutego
  2. Start turnieju następuje w poniedziałek 19 lutego.
  3. Przez dwa kolejne tygodnie, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00, sprawdzaj stronę https://turniej.tpn.pl/ i odpowiadaj na pytania, by zgromadzić punkty.

Zakres pytań, obowiązujący w Turnieju, obejmuje ogólnodostępną wiedzę lawinową i przyrodniczą. Przede wszystkim wykorzystywane będą informacje publikowane na stronach www TPN oraz na profilach w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube) w tym webinary i podcasty zarówno z bieżącego roku, jak i z lat ubiegłych.

Do wygrania detektor lawinowy, nocleg dla dwóch osób w schronisku Pięć Stawów, sonda lawinowa, łopata czy nawet udział w kursie lawinowym!

Nie zwlekaj! Sprawdź regulamin turnieju oraz odwiedź nasze podcasty i webinary, które będą przydatne podczas przygotowań: ostatni webinar już 15 lutego!

Drukuj