Finał konkursu KOŁO 2021

26 listopada 2021
Aktualizacja: 30 listopada 1999

Już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada o godz. 13.00, odbędzie się finał konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021”, podczas którego poznamy laureatów tegorocznej edycji. Serdecznie zapraszamy na transmisję online, którą będzie można oglądać za pośrednictwem Facebooka oraz YouTube.

Odbywający się od 23 lat konkurs KOŁO na projekt toalety publicznej to jeden z najstarszych i najbardziej znanych polskich konkursów dla architektów oraz studentów kierunków projektowych. Celem organizatora, firmy Geberit, jest zwiększanie świadomości na temat warunków sanitarnych w Polsce oraz ich poprawa – na przestrzeni lat dzięki tej inicjatywie w wielu miejscach w naszym kraju powstały nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne toalety publiczne.

Zadanie w tegorocznej edycji było wyjątkowo trudne i wymagające – uczestnicy musieli przedstawić projekt obiektu z funkcją toalety publicznej zlokalizowanego w Tatrzańskim Parku Narodowym, w Dolinie Chochołowskiej. To specyficzne miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce, a człowiek jest tylko gościem. O tym, kto najlepiej poradził sobie z tym zadaniem, przekonamy się już w najbliższy poniedziałek podczas ogłoszenia wyników 23. edycji konkursu. Wydarzenie odbędzie się w studiu w salonie prasowym marki Geberit w Krakowie oraz online i będzie transmitowane na żywo na kanałach KOŁO na Facebooku i YouTube.

Zgromadzeni w studiu Jurorzy opowiedzą o specyfice konkursu i zadania postawionego w tym roku przed uczestnikami, zaprezentują wyróżnione prace oraz ogłoszą, który projekt otrzymał Grand Prix „Projekt Łazienki 2021”. Poznamy także wyniki głosowania internautów. Podczas spotkania połączymy się online z autorami nagrodzonych koncepcji.

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo 29 listopada 2021 o godz. 13.00.

Link do wydarzenia na Facebooku: fb.me/e/1jun9al6K

Link do transmisji na YouTube: www.youtube.com/watch?v=YZNzum7INaw


Drukuj