15 marca 2019

Elektromobilność z widokiem na Tatry

W nadchodzącym tygodniu, 21 marca o godzinie 10.30 w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem przy ul. Chałubińskiego 42a odbędzie się prezentacja ekologicznej strategii komunikacji dla rejonu Zakopanego oraz Tatrzańskiego Parku Narodowego. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych, szczególnie przedstawicieli władz samorządowych i branży turystycznej.

Strategia oparta jest na rozbudowie infrastruktury stacji ładowania oraz dostępie do samochodów elektrycznych w jak największej liczbie miejsc związanych z branżą turystyczną, takich jak parkingi przy głównych atrakcjach turystycznych, hotele czy restauracje. Tatrzański Park Narodowy jest jednym z inicjatorów działań w kierunku rozwoju elektromobilności na Podhalu. Partnerami prezentacji są firmy: PRE Edward Biel, Electric Vehicles Poland, Elocity oraz Eltrex.
Rozwój elektromobilności pod Tatrami może wpłynąć na przyciągnięcie turystów, ale jednocześnie podróż samochodem elektrycznym w Tatry i jazda po Zakopanem przyczynią się do obniżenia zanieczyszczenia powietrza. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze rozwiązania stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz same „elektryki”.

W czasie spotkania pokażemy flotę samochodów elektrycznych i paletę ładowarek.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod adresem: szymon@prebiel.pl do 20 marca.

Drukuj