Nowości

 • 17 stycznia ruszają zimowe PoSzlaki!

  Zimowe PoSzlaki

  Zapraszamy Was na kolejną, tym razem zimową, odsłonę naszego programu spotkań z edukatorami i pracownikami Tatrzańskiego Parku Narodowego.

  9 stycznia 2023
 • Przydatne wskazówki i zasady dla skiturowców

  Przydatne wskazówki i zasady dla skiturowów

  Zima w Tatry zawitała już na dobre i na szlakach obserwujemy coraz większy ruch skiturowy. W trosce o dobro przyrody i bezpieczeństwo narciarzy przypominamy kilka zasad, którymi należy się kierować podczas narciarskich wycieczek.

  27 stycznia 2023
 • Ruszył nabór na stanowisko Specjalisty HR

  Ruszył nabór na stanowisko Specjalisty HR

  Tatrzański Park Narodowy ogłasza nabór na stanowisko Specjalisty HR. Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 10 lutego 2023. Szczegóły poniżej.

  27 stycznia 2023
 • Punkt Informacji Turystycznej z mobilnym tłumaczem języka migowego

  Punkt Informacji Turystycznej z mobilnym tłumaczem języka migowy

  Nasz Punkt Informacji Turystycznej jest dostępny dla osób głuchych. Jak działa mobilny tłumacz języka migowego? Osoba niesłysząca może zasięgnąć informacji turystycznej na temat Tatr na dwa sposoby:

  24 stycznia 2023
 • Ruszył nabór na stanowisko w Zespole Zagospodarowania Przestrzennego

  Ruszył nabór na stanowisko ds. administracyjnych

  Tatrzański Park Narodowy ogłasza nabór na stanowisko w Zespole Zagospodarowania Przestrzennego i Stanu Posiadania TPN (umowa na zastępstwo). Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 10 lutego 2023. Szczegóły poniżej.

  24 stycznia 2023
 • Ruszył nabór na stanowisko ds. administracyjnych

  Ruszył nabór na stanowisko ds. administracyjnych

  Tatrzański Park Narodowy ogłasza nabór na stanowisko ds. administracyjnych. Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 10 lutego 2023. Szczegóły poniżej.

  24 stycznia 2023
 • "Podhalanie. Wokół tożsamości" - zakopiańska premiera książki

  Tatrzański Park Narodowy oraz Centrum Kultury Rodzimej w willi Czerwony Dwór zapraszają na zakopiańską premierę oraz spotkanie z autorkami książki „Podhalanie. Wokół tożsamości”, Agnieszką Gąsienicą-Giewont i Stanisławą Trebunią-Staszel, oraz Bartkiem Solikiem – autorem...

  20 stycznia 2023
 • Sala Odkryć w CEP TPN

  Sala Odkryć w CEP TPN

  Czy znacie naszą "Salę Odkryć" w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN? Ciekawi świata najmłodsi, kochający naturę i mający sporo energii będą zachwyceni! A zachwycone dziecko to zadowolony rodzic.

  16 stycznia 2023
 • Lawinowe ABC: drugi webinar

  Lawinowe ABC: drugi webinar

  Zapraszamy na drugi webinar w ramach tegorocznej akcji LawinoweABC, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 stycznia, o godzinie 19.00. Tematem są ,,Obrażenia ciała i zagrożenia środowiskowe podczas zimowej aktywności górskiej’’, a webinar poprowadzi Andrzej Górka, zawodowy...

  16 stycznia 2023
 • „Tatry od kuchni” dla twórców internetowych

  „Tatry od kuchni” dla twórców internetowych

  Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolenie dla twórców internetowych - wycieczkę przyrodniczą Ścieżką nad Reglami, która odbędzie się w sobotę, 21 stycznia. Przewodnikiem będzie Jan Krzeptowski-Sabała z Zespołu Aktywnej Edukacji TPN.

  13 stycznia 2023
 • Światowy Dzień Śniegu w Zakopanem

  Światowy Dzień Śniegu w Zakopanem

  W najbliższą niedzielę, 15 stycznia, w Zakopanem odbędzie się Światowy Dzień Śniegu - święto sportu, dzieci i śniegu, podczas którego będziemy na Was czekać na naszym stanowisku!

  9 stycznia 2023
 • Konkurs architektoniczny Roztoczańskiego Parku Narodowego

  Konkurs architektoniczny Roztoczańskiego Parku Narodowego

  Przedmiotem opracowania jest opracowanie koncepcji architektonicznej/wizualizacji dla modernizacji i rozbudowy budynku Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego Roztoczańskiego Parku Narodowego wraz z zagospodarowaniem terenu, ścieżką w „koronach drzew” oraz wieżą widokową.

  9 stycznia 2023
 • Centrum Edukacji Przyrodniczej tymczasowo nieczynne

  Centrum Edukacji Przyrodniczej tymczasowo nieczynne

  Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN (ul. Chałubińskiego 42a) z powodu prac konserwacyjnych będzie nieczynne od 6 do 13 stycznia. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

  3 stycznia 2023
 • Ruszył nabór na specjalistę ds. inwestycji

  Ruszył nabór na specjalistę ds. inwestycji

  Tatrzański Park Narodowy ogłasza nabór na specjalistę ds. inwestycji. Szczegóły poniżej.

  2 stycznia 2023
 • Parkingi w rejonie Morskiego Oka wyłącznie z e-biletem!

  Parkingi w rejonie Morskiego Oka wyłącznie z e-biletem!

  Szlak do Morskiego Oka cieszy się wielkim powodzeniem, parkingi zapełniają się bardzo szybko, na drodze dojazdowej tworzą się korki. Przypominamy, że wszyscy turyści chcący dojechać własnym samochodem na Łysą Polanę bądź Palenicę Białczańską, gdzie rozpoczyna się szlak m.in....

  30 grudnia 2022
 • Nie strzelaj w sylwestra!

  Nie strzelaj w sylwestra!

  Już od kilku lat apelujemy do Was - turystów i mieszkańców Podhala, abyście nie używali petard i fajerwerków podczas sylwestra. Z troski o zwierzęta, zarówno te dzikie, jak i bezdomne, gospodarskie i domowe, u których huk i strzały powodują ogromny stres i dla których noc sylwestrowa...

  26 grudnia 2022
 • Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt!

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku życzy dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego wraz z pracownikami.

  23 grudnia 2022
 • Przerwa świąteczna w działaniu PIT i CEP

  Przerwa świąteczna w działaniu PIT i CEP

  W okresie świąteczno-noworocznym Punkt Informacji Turystycznej, Centrum Edukacji Przyrodniczej i telefoniczny system informacji o e-biletach TPN będą zamknięte - lub będą czynne krócej.

  23 grudnia 2022
 • Dobroczyńca TPN uhonorowany

  Dobroczyńca TPN uhonorowany.

  Honorowy tytuł Dobroczyńcy Tatrzańskiego Parku Narodowego został przyznany podczas Festiwalu Moc Gór. Nagrodę z rąk Szymona Ziobrowskiego, dyrektora TPN, odebrał Apoloniusz Rajwa – znany większości zakopiańczyków i wszystkim tym, którym Zakopane i Tatry są bliskie. Przewodnik...

  19 grudnia 2022
 • Zwiedzanie ostatniej szansy i warsztaty

  Zwiedzanie ostatniej szansy i warsztaty!

  Zostało zaledwie kilkanaście dni do zamknięcia wystawy twórczości Walerego Eljasza-Radzikowskiego – artysty zahartowanego Tatrami. Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających do 30 grudnia. Z tej okazji zapraszamy na zwiedzanie ostatniej szansy, z oprowadzeniem kuratorki wystawy –...

  19 grudnia 2022
Poprzednie 1 2 3 4 5 6 Następne