Gotowi w góry

„Gotowi w góry” to program współpracy Tatrzańskiego Parku Narodowego z lokalnymi kwaterodawcami i innymi podmiotami. W nazwie projektu zawiera się jego główny cel: informowanie turystów, jak przygotować się do wędrówek po Tatrach, jeszcze przed wyruszeniem na szlak.

Specjalnie zaprojektowane tablice z pakietami materiałów edukacyjnych znajdują się w 100 wybranych obiektach z Zakopanego i okolic. Turyści nocujący w pensjonatach objętych programem dowiedzą się, jakie zasady obowiązują w Parku, co spakować na wycieczkę górską, o czym pomyśleć przed ruszeniem na szlak. Codziennie znajdą świeży komunikat turystyczny o warunkach panujących w Tatrach i zagrożeniach, a także prognozę pogody. Na tablicach „Gotowi w góry” nie zabraknie innych materiałów związanych z bezpieczeństwem w górach, jak ulotki czy mapy.

Program wspiera Urząd Miasta Zakopane. Patronat medialny objęli: Radio Kraków, Tygodnik Podhalański i Portal Tatrzański.

Lista partnerów „Gotowi w góry” – miejsc, w których znajdziesz pakiet informacji przygotowany przez Tatrzański Park Narodowy:

Sortowanie wg: daty dodania | nazwy

Poprzednie 1 2 3 4 5 6 Następne