31 marca 2016

Wiosenne zadania dla wolontariuszy

Wraz z początkiem wiosny w Tatrach pojawiąją się nowe zadania dla wolontariuszy. W kwietniu są to prace związane ze sprzątaniem szlaków i otoczenia dróg publicznhych, patrolowaniem polan krokusowych, ochroną płazów podczas migracji i udostępnianiem dla turystów ekspozycji muzealnych w Kuźnicach.

  • Rodzina wolontariuszy w Dolinie Kościeliskiej

    Rodzina wolontariuszy w Dolinie Kościeliskiej

Dziś na pierwsze wiosenne sprzątanie szlaku w Dolinie Kościeliskiej ruszyła nowa wolontariacka rodzinka z Zakopanego: Lidia, Rafał i Mikołaj.

Zaczynamy kolejny, już dziesiąty sezon wolontariacki. W tym roku będzie sporo pracy. Będą też spore zmiany: nowe zadania, nowe koszulki i jeszcze więcej korzyści dla wolontariuszy. Szykuje się też duża impreza na koniec sezonu.

Lista aktualnych zadań znajduje się na stronie http://tpn.pl/wolontariat/zadania. Limity osób na zadania terenowe wynikają głównie z możliwości kwaterowych. Osoby, które posiadaja własne zakwaterowanie mogą być przyjęte poza limitem. W takiej sytuacji prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem w celu ustalenia szczegółów.

Wszystkie osoby zainteresowane przyłączeniem się do wolontariatu (w różnych formach: indywidalnej, grupowej, rodzinnej, firmowej) prosimy o kontakt z koordynatorem wolontariatu w TPN, Janem Krzeptowskim Sabałą - tel. 669 633 647, wolontariat@tpn.pl. Zapraszamy też do grupy "Wolontariat TPN" na Facebook-u.


Drukuj