Aktualności

  • Raport z Dni Wolontariatu 2018

    Raport z Dni Wolontariatu 2018

    Dziękuję wszystkim za udział w Dniach Wolontariatu. Dziękuję również nieobecnym, którzy brali udział w akcji "Wolontariat dla Tatr" w 2018 roku.

    15 listopada 2018
  • Dni Wolontariatu 2018

    W dniach 10-11 listopada odbędzie się podsumowanie "Wolontariatu dla Tatr" w 2018 roku. Na symboliczne podziękowanie zapraszamy wszystkich Wolontariuszy, którzy pomagali nam w tym roku.

    31 października 2018
  • Lato z wolontariatem

    Lato z Wolontariatem

    Ruszyła rekrutacja na zadania letnie. W tym sezonie mamy również turnusy dwutygodniowe, oczywiście można wybrać zadania tygodniowe lub zapisać się na kilka z rzędu. Zapewniamy darmowe zakwaterowanie w ośrodku "Storczyk" w Kirach oraz na Palenicy Białczańskiej.

    6 czerwca 2018
  • Wiosenny wolontariat

    Wiosenny Wolontariat

    Wraz z początkiem wiosny w Tatrach pojawiają się nowe zadania dla wolontariuszy. W kwietniu są to prace związane z patrolowaniem polan krokusowych, sprzątaniem szlaków i otoczenia dróg publicznych.Na długi weekend majowy są dodatkowe zadania przy obsłudze ruchu turystycznego.

    27 marca 2018
  • Raport z Dni Wolontariatu 2017

    Raport z Dni Wolontariatu 2017

    Dziękuję wszystkim za udział w Dniach Wolontariatu. Mam nadzieję, że w kolejnych latach znów się spotkamy w podobnym składzie, a nawet większym.

    4 grudnia 2017
  • "Mój Wolontariat"

    Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "Mój Wolontariat"

    14 listopada 2017
  • Dni Wolontariatu 2017

    W dniach 11-12 listopada odbędą się kolejne Dni Wolontariatu TPN. Na podsumowanie i symboliczne podziękowanie zapraszamy wszystkich Wolontariuszy, którzy pomagali nam w tym roku.

    25 października 2017
  • Jesienne zadania dla Wolontariuszy

    Ruszyły zapisy na październikową akcję "Tatrzańska jesień". Zadania będą wyznaczane na bieżąco w zależności od pogody i aktualnych potrzeb: sprzątanie otoczenia szlaków turystycznych w Tatrach Zachodnich; prace porządkowe przy utrzymaniu infrastruktury turystycznej; udostępnianie...

    17 września 2017
  • Konkurs fotograficzny "Mój Wolontariat"

    Regulamin Konkursu fotograficznego "Mój Wolontariat"

    12 września 2017
  • Dni Wolontariatu 2016

    W najbliższy weekend odbędzie się doroczne spotkanie wolontariuszy Tatrzańskiego Parku Narodowego. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy w tym roku wzięli udział w "Wolontariacie dla Tatr".

    7 listopada 2016
  • Wiosenne zadania dla wolontariuszy

    Wiosenne zadania dla wolontariuszy

    Wraz z początkiem wiosny w Tatrach pojawiąją się nowe zadania dla wolontariuszy. W kwietniu są to prace związane ze sprzątaniem szlaków i otoczenia dróg publicznhych, patrolowaniem polan krokusowych, ochroną płazów podczas migracji i udostępnianiem dla turystów ekspozycji muzealnych...

    31 marca 2016
  • Dni Wolontariatu 2015

    Zapraszamy wszystkich naszych Wolontariuszy do udziału w dorocznym spotkaniu.

    5 listopada 2015
  • Konkurs PROJEKT WOLONTARIAT 2015

    Tatrzański Park Narodowy ogłasza konkurs dla wolontariuszy. Polega on na zaprojektowaniu i realizacji trzech nowych zadań w tegoroczne wakacje.

    5 marca 2015
  • Dni Wolontariatu 2014

    W najbliższy weekend odbędą się kolejne Dni Wolontariatu w Tatrzańskim Parku Narodowym. To wstępne podsumowanie tegorocznego wolontariatu i symboliczne podziękowanie wszystkim, którzy nam pomagali.

    4 listopada 2014
  • Koniec sezonu wolontariackiego

    Koniec sezonu wolontariackiego

    W październiku powoli kończy się tegoroczny sezon wolontariacki. Podsumowujemy tegoroczne prace i przygotowujemy Dni Wolontariatu.

    9 października 2014
  • Rekrutacja na wolontariat wakacyjny

    Rekrutacja na wolontariat wakacyjny

    Trwa nabór zgłoszeń na wolontariat w okresie lipiec-wrzesień. Na chętnych czekają zadania związane z utrzymaniem czystości przy szlakach, monitoringiem ruchu turystycznego, informacją turystyczną i edukacją przyrodniczą w terenie.

    25 czerwca 2014
  • Wolontariat w maju

    Wolontariat w maju

    Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na wolontariat w majówkę. Można się też zapisywać na zadania w pozostałych majowych terminach. Chętni do edukacji muszą zaliczyć test.

    23 kwietnia 2014
  • Milka wspiera wolontariat

    Milka wspiera wolontariat

    W ramach akcji Milka Razem dla Tatr zwiększymy w tym roku liczbę zadań edukacyjnych na szlakach. Będziemy informować i edukować turystów na najbardziej uczęszczanych ścieżkach.

    9 kwietnia 2014
  • Darmowy wstęp do Muzeum Tatrzańskiego dla wolontariuszy TPN

    Darmowy wstęp do Muzeum Tatrzańskiego dla wolontariuszy TPN

    Legitymacja wolontariusza Tatrzańskiego Parku Narodowego uprawnia w tym roku do darmowego wstępu do wszystkich oddziałów Muzeum Tatrzańskiego.

    8 kwietnia 2014
  • Szkolenie dla wolontariuszy „Techniki animowania + wiosna w Tatrach”

    Szkolenie dla wolontariuszy „Techniki animowania + wiosna w Tatrach”

    Wolontariuszy zainteresowanych zadaniami edukacyjnymi zapraszamy do udziału w szkoleniu w dniach 12-13 kwietnia. W programie warsztaty animacyjne oraz wycieczka przyrodnicza.

    1 kwietnia 2014
Poprzednie 1 2 Następne