11 kwietnia 2013

Lista przewodników tatrzańskich

Poniżej zamieszczona jest lista przewodników tatrzańskich podnoszących swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach przyrodniczych organizowanych przez Tatrzański Park Narodowy. Lista zawiera dane przewodników którzy odbyli minimum dwa szkolenia w bieżącym roku.

Nazwisko Imię Email Telefon
Albrzykowska Lidia niektorzy@gmail.com  
Apostoł Stanisław apogeo@vp.pl 660 780 836
Arnold Janusz j.arnold@wp.pl 602 121 662
Babula Krystyna kbabula@tpn.pl 661 193 848
Bachleda Grzegorz grzegorz_bachleda@onet.pl 607 331 365
Badzioch Mrosław milek68@gmail.com 605 055 706
Balon Jarosław j.balon@geo.uj.edu.pl 609 490 018
Bałut Adam    
Bar Stanisław   500 103 562
Baranowski Jerzy j.baranowski@op.pl 604 551 575
Baranowski Andrzej andrzej.baranowski@op.pl 605 169 206
Bętkowski Maciej maciej.betkowski@gmail.com 604 914 134
Białkowski Cezary    
Bielawski Maciej bielawski@przewodnictwo.org 600 987 051
Bilski Jacek bilski1952@o2.pl 601 895 708
Błaszczyk Adam ar.blaszczyk@gmail.com 664 942 004
Bobak-Miedzińska Paulina paulina@przewodnictwo.org  
Bodurka Zbigniew   182 066 033
Bodurka Krystyna bt.40plus@gmail.com 603 591 584
Bortnik Jerzy   668 957 034
Bratek Bolesław    
Brol Witold    
Brzosko Jakub jakub.brzosko@gmail.com  
Budziaszek Jacek comptur@kki.pl  
Budzyk Janina janina.budzyk@gmail.com 507 833 538
Budzyńska Renata hawran@bukowinatatrzanska.pl 691 382 545
Budzyński Andrzej hawran@bukowinatatrzanska.pl 691 382 495
Bugajski Stefan salasz@poczta.onet.pl 510 075 806
Bydłoń- Jeżowski Andrzej   664 488 872
Całyniuk Zenon    
Ceklarz Katarzyna    
Chlipała Bogusława bchlipala@tpn.pl 697 034 194
Chmiel Zdzisław zdzichu@przewodnictwo.org  
Chrobak Andrzej andrzej.chrobak@vp.pl 695 770 675
Chrobak Anna    
Chrzeszczyk Andrzej    
Chwastek Stanisław ftula@op.pl  
Chyc Myrmuła Stanisław   182 062 459
Ciach Małgorzata tygrysek.molo@gmail.com 508 112 083
Czarniak Andrzej   607 085 634
Czarniecki Andrzej   182 076 197
Czas Anna agrestino@interia.pl 609 490 150
Czerski Jerzy jurek.czerski.guide@gmail.com 502 681 170
Czuba Barbara basiaczuba@wp.pl 660 387 523
Ćwiąkała Jakub qba_1@op.pl 660 423 544
Ćwiertniak Anna anna.cwiertniak@gmail.com 886 892 393
Dańda Antoni Jacek    
Dąbrowski Jakub dabrow9j@hotmail.com 790 553 892
Dąbrowski Michał tichonow@gazeta.pl 791 208 980
Delimat Anna delian@poczta.onet.pl  
Długosz Wiesław   607 820 545
Dobroch Bartek dobroch@gmail.com 502 582 752
Doleżuchowicz Marcin mdolezuchowicz@hotmail.com 604 087 429
Dorula-Galica Józef dorula@topr.pl 600 419 127
Dudzińska Renata   696 040 707
Dudziński Dariusz darek_d24@wp.pl  
Dyczak Andrzej    
Dyląg Dariusz   600 936 616
Dziabała Krzysztof krak58.@yahoo.com 694 742 515
Dziadosz Jan Tytus    
Dziubas Marcin m.dziubas@wp.pl 665 416 826
Elantkowski Paweł siwype@wp.pl  
Falkiewicz Aleksandra    
Figiel Jarosław jarek@exploruj.pl  
Filipowicz Grzegorz stwolska@wp.pl  
Flisek Jan janfli@poczta.onet.pl 698 890 728
Florys Maciej maciej.florys@gmail.com 601 969 733
Folta Grzegorz grzegorz@gropa.pl 601 697 325
Franiek Wacław przewodnictwo.tatry@interia.pl  
Frączysty Andrzej andrzej.karbowiec@gmail.com 605 128 404
Gacek Szczepan gac4@wp.pl 182 077 610
Gajewski Jan    
Gąsienica Tadeusz t.gasienica@op.pl 603 591 562
Gąsienica Jerzy jurek_gasienica@interia.pl  
Gąsienica Maciej maciej.gasienica@przewodnictwo.org  
Gąsienica - Kidoń Katarzyna k.fronektatry@gmail.com  
Gąsienica Fronek Wojciech wojtekfronek@gmail.com 602 662 688
Gąsienica Giewont Józef   605 596 712
Gąsienica Józkowy Andrzej sajta.zakopane@interia.pl 604 206 236
Gąsienica Józkowy Jakub    
Gąsienica Mikołajczyk Wojciech wgmikolajczyk@gmail.com  
Gładkowska Małgorzata gosia.gladkowska@onet.eu  
Gołda Zbigniew zbidaa@gmail.com 692 481 280
Grocholski Paweł pawelgrocholski@gmail.com  
Gruszka Piotr Piotr.Gruszka@przewodnictwo.org  
Grzechynka Andrzej a.grzechynka@gmail.com 602 799 122
Grzeszczak Jerzy    
Haraf Halina ksiegowosc@piwniczanka.com.pl 605 325 370
Heryszek Bernard bheryszek@op.pl  
Hornowski Jakub    
Jabłoński Jan lordmentor@op.pl  
Jachymiak Adam felix24@interia.pl 664 770 754
Jakubiak Maciej syban@wp.pl 603 425 224
Jakubiak Tadeusz belajzy@gmail.com 603 681 734
Janik Małgorzata malygosiek@gmail.com 609 077 076
Jankowski Sławomir slawjanek@poczta.onet.pl 601 890 412
Janocik Monika monika.janocik@przewodnictwo.org  
Jarosz Edward    
Jarzębowski Hubert h.jarzebowski@wp.pl  
Jezutek Paweł pjezutek@interia.pl 604 362 225
Jędrygas Janusz redakcja@wgorach.iap.pl 608 294 637
Jurczyńska - Kłosok Agnieszka agajurek@skpg.krakow.pl 697 281 082
Kapiewicz Mieczysław   602 762 734
Kędra Daniel danielkedra@interia.pl 509 927 273
Kiełt Łukasz   604 425 190
Klamerus Julian    
Klamerus Maciej makfrodo@poczta.onet.pl 733 524 035
Klepacka Anna klepacka.sport@gmail.com 604 615 967
Kluczewski Kazimierz   663 376 423
Kluś Kamil kamil.przewodnik@gmail.com 600 555 339
Kłosok Sebastian seklos@interia.pl 721 346 128
Knapik Stanisław stanislaw_knapik@wp.pl  
Kochański Tadeusz    
Kochman Jerzy jkochman@poczta.fm 607 799 285
Kołodziej Katarzyna dominiorre@interia.pl 692 621 774
Kołtun Tomasz    
Konieczniak Janusz konieczniak@op.pl  
Kopacki Piotr piotr.kopacki@interia.pl  
Kosiński Krzysztof ptpnoz.kos@gmail.com  
Kosut Łukasz lukasz@przewodniktatrzanski.eu 609 982 615
Kot Małgorzata malkot@tpn.pl  
Kot Marek markot@tpn.pl  
Kowacz Stefan stefankowacz@interia.pl 609 533 123
Kowalczyk Łukasz lkowalczyk101@gmail.com 880 050 740
Kowalczyk Marcin marcin.kwc@gmail.com 504 120 424
Kowalczyk Jan kowalczyk.jan@gmail.com  
Kowalski Zbigniew    
Kowalski Wiesław wacko74@interia.pl  
Kozłowski Mariusz mariusz.kozlowski@poczta.fm 604 085 817
Kranz Leszek Tatrylk@o2.pl 697 801 246
Krokowska Jadwiga   184 450 827
Krokowski Karol kkrokowski@interia.pl 511 134 679
Krupa Paweł   608 446 919
Krupiński Artur info@tatrydlakazdego.pl 608 753 206
Krzan Piotr pkrzan@tpn.pl 608 889 205
Krzeptowski Jan jkrzeptowski@tpn.pl 605 602 366
Krzeptowski-Sabała Andrzej akrzeptowski@tpn.pl 695 880 062
Kubinek Szymon szymkokub16@wp.pl 602 199 508
Kubisiak Małgorzata   604 530 981
Kuć Jacek jakucia@interia.pl 668 070 334
Kujan Eliza eliszka007@wp.pl   606 634 630
Kunc Jasińska Lilianna lilikunc@poczta.onet.pl  
Kunicki Marian    
Kurek Anna ankakurek@gmail.com 501 423 982
Kuruc Dariusz kurucd@o2.pl  
Kwiatkowska Mirosława mirkakwiatkowska@wp.pl  
Kwinta Anna a_kwinta0789@wp.pl  
Lach Janusz janusztatry@op.pl  
Lassota Leszek lechguide@interia.pl 608 200 182
Latawiec Franciszek   605 533 837
Leleń Monika    
Leśnik Stanisław stanislaw.lesnik@o2.pl 603 679 261
Lewicka Ewa    
Lichota Edward edi@topr.pl  
Lingo Mirosław    
Liszka Kazimierz k.liszka@krakow.pios.gov.pl 504 028 641
Liszkowski Filip liszkowski@gmail.com 602 102 501
Łabudzki Artur labudzcy@poczta.onet.pl 603 691 006
Łazarczyk Michał zbojetatry@gmail.com 504 607 271
Łowisz Bartłomiej lowiszbartek@gmail.com 501 156 619
Łukasik Henryk h.lukasik@wp.pl  
Łukaszczyk Ewa ewalukaszczyk@wp.pl 600 980 762
Łupicki Piotr    
Majkowska Barbara barbara43@gazeta.pl 691 058 278
Małota Leszek   184 420 062
Marasek Adam marasek@topr.pl 603 100 020
Marasek Andrzej jmarasek@o2.pl 605 835 913
Marasek Anna Maria marasek.ania@gmail.com 609 701 455
Marszałek Grzegorz    
Martynowicz Miłosz m@mm.cc.pl 510 259 333
Mateja Kazimierz   182 011 888
Matus Liwiusz   122 670 720
Matysiak Jan   607 797 070
Mazur Andrzej   600 977 452
Mączka Tomasz tmaczka@tpn.pl 695 880 072
Michalak Maciej  maciej_michalak@gazeta.pl 666 481 111
Michalec Józef jozefmichalec@op.pl 605 670 641
Michlowicz Szymon sz.michlowicz@gmail.com  
Mida Artur mida@onet.eu 600 001 679
Mikler Rafał bonanza2@interia.pl  
Mikucki Krzysztof george.mculec@wp.pl  
Mikulec Jerzy george.mculec@wp.pl 510 956 915
Miodoński Andrzej   601 207 166
Misiołek Ewa rupicaprarupicapra@wp.pl 692 818 738
Misiuda Rafał rafalms@gazeta.pl 695 431 272
Mlekodaj Stanisław   693 540 635
Młynarczyk Jerzy jura53@wp.pl 606 823 747
Mojżyszek Maciej maciejmojzyszek@poczta.fm 603 275 227
Musielewicz Zofia zofiamn@interia.pl 695 524 822
Naglik Marta martanaglik@gmail.com 604 575 649
Nędza Chotarski Marcin marcinchotarski@interia.pl 509 421 556
Niemczyk Małgorzata gosian@plusnet.pl 607 187 731
Niesułowski Marek marekniesulowski@wp.pl 661 269 842
Niźnikiewicz Aleksander alekskitour@poczta.onet.pl 604 259 429
Nodzyński Marek   602 598 653
Nodzyński Jacek   604 569 354
Nodzyński Tomasz tjn@interia.pl 609 181 800
Nogaś Jan alpolexjano@wp.pl 502 346 442
Nowak Andrzej   182 015 628
Nowak Ryszard r.nowak@promed.gorlice.pl 601 284 587
Nowak Piotr piotrek.tatry@gmail.com 696 120 788
Nowak Jerzy Bogusław bogusnowak@op.pl  
Nowok Jacek Jacek.Nowok@przewodnictwo.org 601 486 019
Obrochta Anna aobrochta@wp.pl 507 267 560
Oleksy Jan   184 413 205
Olszańska Marta willabartek@wp.pl 607 079 420
Orawiec Paweł firmamoko@wp.pl 604 848 308
Ostrowska Aleksandra    
Owca Michał mowca2@gmail.com 668 526 747
Pająk Krzysztof christoph@poczta.onet.pl 695 522 239
Palider Jan    
Pawlikowska Elżbieta elzbieta.pawlikowska@gmail.com 697 665 243
Pawlikowski Maciej empi@topr.pl 603 673 002
Pawlikowski Piotr piotrpawlikowski@poczta.onet.pl 604 147 503
Pawlikowski Stanisław kantek@tomnet.com.pl 880 552 247
Pazdyka Tadeusz ptadek2@o2.pl  
Pencarski Marek   602 523 352
Pęksa Marek mpeksa@tpn.pl 601 993 462
Pęksa Łukasz lpeksa@tpn.pl  
Piekar Renata renata.piekar@krakow-tatry.pl 609 310 340
Pietruszewski Szymon    
Piętka Piotr baciarpp@wp.pl 502 440 438
Piętka Stanisław cestas21@gmail.com  
Piotrowski Antoni   609 521 939
Piprek Wiesław wieslaw1631@wp.pl 501 538 958
Piwkowski Robert   322 945 533
Płonczyńska Iwona iwona.plonczynski@neostrada.pl 502 398 727
Płonczyński Jacek jalovec@interia.pl 502 398 727
Polak Jan jasiekpolak@gmail.com 502 512 296
Popiołek Tomasz tomasz.popiolek@gmail.com 603 071 190
Poręba Konrad konrad.poreba@gmail.com 506 595 716
Poręba Janusz janusz.poreba@neostrada.pl 503 115 882
Poręba Alicja porebaala@gmail.com 503 311 207
Posadzki Józef   603 633 201
Przesławska Magdalena m.przeslawska@gmail.com 502 785 658
Przybylska  Danuta tatry.przewodnik@gmail.com 795271567
Puchalski Jan jan.przewodnik@gmail.com  
Pych Hajdukiewicz Stefania kuznice15@wp.pl  
Rajczak Marcin marcin.rajczak@gmail.com  
Rajwa Apoloniusz arajwa@przewodnictwo.org 602 306 915
Rams Andrzej rams@tpn.pl 695 880 074
Romanowski Romuald roro45@interia.pl 502 208 255
Rusek Tadeusz tr.przewodnik1@wp.pl 606 100 009
Rużyczka Anna anna.ruzyczka@op.pl  
Rybka Witold    
Rząsa Marcin galeria@antonirzasa.pl 697 449 962
Saltarska Elżbieta saltarska2@wp.pl  
Sawicka Agnieszka aga@przewodniktatry.pl 668 876 828
Sawka Marek marsawka@poczta.onet.pl 508 676 897
Serafin Julian jul.nifares@gmail.com 501 250 065
Serafin Andrzej   602 526 433
Sidor Alina alina10sidor@yahoo.pl 607 928 641
Sidor  Adam addas123@gazeta.pl  
Sikorski Krzysztof krzysztofsikorskitatry@wp.pl 603 694 794
Siudut Maciej msiudut@poczta.onet.pl  
Skrzydłowski Tomasz skrzydlowski@tpn.pl 608 670 767
Skupień Maria marysia.skupien@gmail.com 664 591 861
Słodyczka Andrzej andrzej_slodyczka_przewodnik@wp.pl 502 781 544
Smoleń Andrzej ril@lotnisko-balice.pl  
Sobczyk Adam   184 437 936
Sobczyk Jolanta   184 437 936
Sowa Wojciech wojciech.sowa@gmail.com 600 443 806
Spek Michał    
Spyrka Adam spyrkad@interia.pl  
Stagrowski Kazimierz stagrowski@wierchy.krakow.pl 601 595 919
Stanek Ryszard lynx@przewodnictwo.org 604 409 550
Stanisławska Maria stanislawska.maria@gmail.com 608 479 772
Starzyk Rajmund rstarzyk@tpn.pl 606 667 005
Staszkiewicz  Robert robert.staszkiewicz@gmail.com 608 550 524
Stochel Teresa teresastochel@gmail.com 668 485 111
Stojek Małgorzata ghstojek@yahoo.co.uk 604 60 96 60
Stopka Andrzej a.stopka@interia.pl 600 910 950
Stopka Tadeusz tadek.stopka@gmail.com  
Stopka-Walkosz Michał    
Strączek-Helios Grzegorz helios.chram@poczta.onet.pl 602 425 735
Strączek-Helios Marcin mshelios@tpn.pl 607 482 077
Styrczula Stanisław styrczula@yahoo.com 501 616 039
Suder Kamil kamil.suder@gmail.com 663 760 637
Supryn Janusz sit@autograf.pl 605 318 585
Surmiak Jerzy asurmiak@kki.pl 606 780 478
Szadkowski Roman rszadkowski@tatrygory.pl 691 515 355
Szadkowski Wojciech    
Szczepanek Paweł pszczepanek@tpn.pl  
Szczygieł Ronald grupy@LookofTravel.pl 606 169 873
Szewczyk Stanisław   501 388 854
Sznirch Antoni asznirch@interia.pl  
Sztokfisz Dorota  w.dorota@poczta.onet.pl  
Szumiec Robert box@bag.pl 602 599 104
Szymanek Mariusz Adam mariuszzakopiec@tlen.pl  
Szymaszek Agnieszka info@twojetatry.com 504 030 896
Śliwińska Monika monika.przewodnik@gmail.com 600 343 303
Śliwiński Andrzej a.sliwinski@op.pl  
Ślizowski Jacek   606 317 199
Śpiewak Marek    
Świerz Kazimierz    
Świst Tomasz   603 531 835
Tasz Klaudia kla@tasz.pl 607 665 500
Tatar Stanisław   603 560 384
Temecki Grzegorz kobe_8@poczta.onet.pl 508 104 746
Tokarski Stefan   692 331 918
Tokarz-Olszańska Maria zakopane@legendatatr.pl 601 485 119
Traciłowski Lech ltracilowski@o2.pl 507 665 668
Trojan Jadwiga jagatrojan@interia.pl 696 464 522
Trojanowski Bolesław   608 837 187
Tybor Krystyna krystynatybor@gmail.com 608 664 124
Tylek Paweł Jan pawel@tatra-trek.com 508 215 839
Tywoniuk Wojciech baalam@op.pl 785 101 001
Walicki Maciej mwalicki@poczta.fm 605 187 761
Wąsowicz Wiktor sportitur@gmail.com  
Weseli Krystyna   603 168 629
Wesołowska Marta martawess@gmail.com  
Węgłowski Wojciech wojciech.weglowski@wp.pl 694 501 405
Widlarz-Popiołek Joanna widlarz.popiolek@gmail.com 606 443 534
Wieczorek Michał kamziksp25@wp.pl  
Wiktor Jan    
Wilczek Wojciech wwilczek@tpn.pl  
Winkel Wojciech w.winkel@wawel.com.pl  
Winkler Kazimierz   609 462 808
Wiśniewski Jacek agencja_tatry@o2.pl  
Wnęk Adam wnek@sponsor.com.pl 509 828 647
Wojciechowska Danuta dwojciechowska@tpn.pl 693 126 777
Wojciechowski Tomasz przewodnicy@op.pl  
Wroński Przemysław    
Wygoda Emil emilprzewodnik@wp.pl 601 529 284
Wyszyński Wojciech   182 063 842
Zając Tomasz erka4000@wp.pl 694 817 831
Zieliński  Tomasz zielinski@topr.pl  
Ziemianek Jacek j.ziemianek@gmail.com 604 392 818
Zięba Antoni Tadeusz lauszeglyn@gmail.com 604 551 848
Zięba-Jasiński Jacek jacektatry@gmail.com 602 710 075
Zubek Łukasz kebuz86@gmail.com 608 305 501
Zubek Bartłomiej bartlomiej.zubek@gmail.com 609 078 887
Zwijacz Kozica Tomasz tzwijacz@tpn.pl 607 680 198
Zwijacz Kozica Bartosz kozicka@poczta.onet.pl  
Zych Teresa Ewa tzych@pk.edu.pl 502 375 940
Zygmańska Barbara bjz@poczta.onet.pl 605 087 872
Zygmański Marek zygmanski@op.pl 697 447 930
Żyszkowska Justyna zyszkowska.justyna@gmail.com 502 052 111
Wszelkie uwagi dotyczące powyższej listy, proszę przesyłać na adres ljanczy@tpn.pl. 
Drukuj