6 listopada 2017

XX Konkurs Wiedzy o Pasterstwie

Przed nami jubileuszowa edycja Konkursu Wiedzy o Pasterstwie dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Konkurs odbędzie się 17 listopada (piątek) br. o godz. 10.00 w siedzibie dyrekcji Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem, Kuźnice 1. Zapraszamy do udziału, termin składania zgłoszeń mija 14 listopada.

  • fot. Adam Brzoza / Adam-Brzoza.com

    fot. Adam Brzoza / Adam-Brzoza.com

Warunki uczestnictwa:

Szkoła deleguje 2-osobową reprezentację uczniów. Zadaniem uczestników (zespołów 2-osobowych) będzie w pierwszym etapie wykazanie się wiedzą (teoretyczną i praktyczną) o pasterstwie w Tatrach. Do finału wchodzą po trzy najlepsze zespoły z grupy gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Finaliści poza wiedzą wykazać się będą musieli umiejętnością prostego rysunku, który posłuży im do ilustrowania haseł związanych z pasterstwem. Zastrzegamy sobie prawo zmian organizacyjnych, co będzie uzależnione od ilości zgłoszonych zespołów.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody (zarówno dla uczniów jak i dla opiekunów).

Zgłoszenia reprezentacji do udziału w konkursie prosimy składać do 14 listopada  pocztą elektroniczną na adres malkot@tpn.pl  lub telefonicznie 18 20 232 22 podając nazwę szkoły, imiona i nazwiska uczniów i opiekunów. Sprawami organizacyjnymi konkursu zajmuje się Małgorzata Kot.

Drukuj