31 maja 2017

Remonty, remonty

Przypominamy o obecnych zamknięciach naszych obiektów przy ul. Chałubińskiego: Centrum Edukacji Przyrodniczej, biblioteki i Punktu Informacji Turystycznej. Powodem są trwające remonty. Budynki zamknięte są do odwołania. O ich ponownym otwarciu będziemy informować.

Pod koniec marca ruszył kolejny etap zakrojonej na szeroką skalę modernizacji Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN. Z tego powodu Centrum jest zamknięte dla zwiedzających, ale w tym czasie zyska nowe – bardzo interesujące – atrakcje. Otwarcie planowane jest pod koniec tego roku.

Z powodu remontu Centrum zamknięta jest również nasza biblioteka. Wszelkie pytania związane ze zbiorami TPN prosimy kierować pod adresem rkowalska@tpn.pl. Jeśli tylko to możliwe, staramy się pomagać czytelnikom mejlowo. Odsyłamy również na stronę internetową biblioteki.

Wszystkich przydatnych informacji turystycznych udzielamy codziennie w godzinach 7.30–15.30 telefonicznie lub mejlowo: 18 20 23 300, infotur@tpn.pl. Zachęcamy do kontaktu przed wyruszeniem na szlak. Komunikat turystyczny na naszej stronie jest aktualizowany na bieżąco, bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.

Drukuj